Dni Włocławka jako dobry początek wakacji

Wiele z Was zastanawia się jak w fajny sposób zacząć nadchodzące wakacje we Włocławku? Miasto przychodzi Wam z pomocą. Urząd Miasta i Centrum Kultury Browar B w ostatni weekend czerwca zapraszają wszystkich mieszkańców Włocławka i okolic na Dni Miasta Włocławka.

Dla miłośników koncertów na świeżym powietrzu znajdzie się wiele możliwości posłuchania wspaniałych artystów. Dla najmłodszych na Placu Wolności będzie strefa dla dzieci, a której będą mogły świetnie bawić się na przykład na zjeżdżalniach czy wszelkiego rodzaju dmuchańcach. Przed Galerią Sztuki Współczesnej na skwerze w sobotę i w niedzielę od godziny 15:00 do 18:00 odbędą się kreacje – animacje. Na ulicy 3 Maja odbędzie się Jarmark Włocławski w sobotę w godzinach 10:00-20:00 i w niedziele 10:00-18:00. Dla miłośników jedzenia zaplanowany jest Food Truck Festival na Zielonym Rynku w dniach piątek 15.00-21.00, sobota 12.00-21.00, niedziela 12.00-19.00. Następnie w sobotę w godzinach 11:00-14:00 w Parku na Słodowie będzie Włomagegedon.

Dni Włocławka 2022 - baner
Oficjalna grafika z wydarzenia Dni Włocławka, źródło: Facebook – Centrum Kultury Browar B

Dni Włocławka – 25.06.2022

O godzinie 17:00 – NANGA, czyli zespół powołany do życia przez włocławianina Filipa Różańskiego i Macieja Dzierżanowskiego, z Lao Che. W listopadzie 2020 zespół wydał płytę „Cisza w bloku”. Nanga bawi się gatunkami, a w piosenkach słychać różne muzyczne wpływy.

Godzina 19:00 to start występu Grubsona, właściwie Tomasza Iwanca ale jego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To pochodzący z Rybnika wokalista, raper i producent muzyczny, ponadto autor takich hitów jak „Na szczycie”, „Naprawimy to” czy „Spiesz się powoli”.

Punk 21:00 zobaczymy Igora Walaszka – Igo, to wokalista obdarzony charakterystyczną barwą głosu. Dał się poznać publiczności za sprawą grupowych projektów. Był gwiazdą Męskiego Grania 2020, razem z Błażejem Królem i Darią Zawiałow wykonał singiel „Świt”.

26.06.2022 PARK NA SŁODOWIE

O 17:00 B.R.O a dokładniej Jakub Birecki. Jest to polski raper i producent muzyczny. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem „Mówiła mi”, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Przede wszystkim został songwriterem oraz trenerem wokalnym Youtuberów.

Kolejna gwiazda wystąpi o 18:30 i jest to DARIA MARX, właściwie Daria Marx Marcinkowska. Jest to piosenkarka mieszkająca pomiędzy Londynem a Warszawą, tworząca muzykę w stylu pop i soul z nutą tańca. Do show-biznesu wkroczyła kilka miesięcy temu, a zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia.

O 20:00 spodziewać się możemy Papa D. czyli Pawła Stasiaka i legendy disco lat 80-tych, czyli Papa Dance. Kilkukrotni zwycięzcy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, również i dzisiaj występują na największych imprezach muzycznych w kraju. Atutem zespołu są koncerty, grają przebojowo i tanecznie, a zarazem gitarowo, co za tym idzie porywanie publiczności niezliczoną ilością przebojów.

Więcej szczegółów pojawi się niedługo na Facebookach:

Centrum Kultury Browar B

Urząd Miasta Włocławek

i wydarzeniu Dni Wlocławka

Zapraszamy to przeczytania poprzedniego artykułu z kategorii: Wakacje – gdzie pojechać?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments