koncert, majówka

Jak spędzić majówkę we Włocławku?

Pomysłów na to jak spędzić majówkę we Włocławku może być wiele. Na pewno każdy z Nas ma swoje ulubione miejsca, do których udaje się w wolnym czasie. Jedni wyjeżdżają poza miasto by odpocząć od codziennego zgiełku, dla innych majówka to czas dla bliskich, a czasem po prostu odpoczywamy w domu.

zdjęcie znajomych pijących piwo

Jak inaczej spędzić ten czas?

Jak inaczej spędzić ten czas w mieście? Na to pytanie odpowiemy już dziś! Warto bowiem odwiedzić okoliczne lasy lub parki, gdy dopisze pogoda. Dzięki temu wolny czas spędzimy ciesząc się ciszą. Co jeśli jednak wolimy imprezy i cisza nie jest idealnym rozwiązaniem na odpoczynek? Domówki czy inne imprezy to zawsze miło spędzony czas w gronie przyjaciół. Tym razem mamy coś lepszego….

koncert

Koncertowe wydarzenie, na majówkę jak marzenie!

W tym roku w maju odbędą się wspaniałe koncerty. Centrum Kultury Browar B ogłosiło, iż 02.05.2022 na Bulwarach czekają na nas majówkowe atrakcje. Na scenie zagości m.in. wielokrotnie nagradzana artystka Natalia Przybysz. Autorka m.in. utworu „Zew” czy też „Oko Cyklonu”.

jak spędzić majówkę - Wloclawek Browar B
Facebook: Centrum Kultury Browar B

Vito Bambino we Włocławku?

Tak Vito Bambino zagości również na bulwarach. Impreza zaczyna się o godzinie 18:00, a co ważne wstęp jest wolny! Działający pod pseudonimem Mateusz Dopieralski współpracował m.in. z: Dawidem Podsiadło, Natalią Szroeder czy też bardzo popularną ostatnio Sanah. Czy wiedzieliście, że Vito Bambino nie mieszka w Polsce? Artysta co prawda urodził się w Katowicach, ale gdy miał 2 lata wraz z rodzicami i siostrą przeprowadził się do Niemiec, gdzie mieszka do dziś. Jeśli chcecie śledzić artystę na bieżąco to zerknijcie na jego profil na Instagramie. To właśnie tam dzieli się swoim życiem z fanami.

Oprócz koncertów będą czekały na Was food trucki. Co oznacza, że na bulwarach stworzy nam się iście festiwalowy klimat.

Nie czekaj! Zbieraj znajomych i spędź tą majówkę w niezapomniany sposób na bulwarach już 02.05.2022. Udanego wypoczynku!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments